Dom modelowy


  Piękne elewacje to nasza specjalność.

 

Przyszłość nowoczesnego budownictwa to energooszczędność, a wizytówką każdego domu jest piękna elewacja. Gorzowskie Centrum Budownictwa Pasywnego zaprojektowało budynek mieszkalny o tak małym zapotrzebowaniu energetycznym, że można go ogrzewać przysłowiową "świeczką". Dom modelowy GREEN HOUSE budowany będzie w Baczynie przy ul. Szkolnej.
Partnerem inwestycji domu zeroenergetycznego będzie firma ARTBUD, która wykona elewację zewnętrzną budynku w systemie tradycyjnym wraz z elementami nowoczesnej architektury w postaci deski TABULO produkowanej przez firmą KOSBUD.

Głównym założeniem budowanego domu modelowego GREEN HOUSE jest ograniczenie strat ciepła, które uzyskiwane jest poprzez poprawne zaprojektowanie wszystkich detali budowlanych oraz  poprawne ich wykonanie. Współpraca z firmą ARTBUD to połączenie produktu najwyższej jakości, staranności prac, profesjonalizmu oraz fachwości pracowników firmy.
Głównym koordynatorem czuwającym nad prawidłowym wykonaniem elewacji będzie  właściciel firmy ARTBUD - Artur Kowalczuk.
Budowa domu GREEN HOUSE rozpocznie się w lipcu 2015 roku, a jej zakończenie planowane jest na listopad 2016 roku.

 

Link do projektu:

www.domzeroenergetyczny.info

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź